enVision, web tabanlı bir Doküman, Süreç ve Form Yönetim Sistemidir.

Çoklu dil desteği sağlayan bir arayüz ile sunulan enVision; evrak takibi, arşiv yönetimi, doküman yönetimi, iş akışları yönetimi, form yönetimi, portal yönetimi, OCR, onay ve görev atama ve takibi, e-imza kullanımı, ERP, İK gibi sistemler ile entegrasyon özelliklerine sahiptir.

Ekstra Özellikler: Offline Mod ve Çoklu Domain Desteği

enVision Mobile ile:

* Kurumsal enVision Doküman, Süreç ve Form Yönetim Sistemi’nizde size atanmış olan görevlerin takip edilebilmesi, görevlerin tamamlanabilmesi,

* Uygulama içerisinden doküman paraf ve doküman imza işlemlerinin yapılabilmesi,

* Dokümana ait üst veri ve not alanlarının görüntülenebilmesi,

* Son İşlem Yapılanlar, İmzalananlar, İmzası Reddedilenler, Paraflananlar, Parafı Reddedilenler, Bugün Eklenenler, Onay Bekleyenler ve Diğer İşler şeklinde kısa yollar ile dokümanların görüntülenebilmesi,

* Doküman adı/içeriği ile yapılabilecek olan doküman arama yapılabilmesi,

* Sistem içerisindeki dokümanların indirilebilmesi,

* Dokümanın ön izlemesinin uygulama içerisinden yapılabilmesi,

* Görev listesi yenileme süresinin uygulama içerisinden belirlenebilmesi,

* enVision Mobile Pro üzerinden tamamlanamayacak olan görevlerin varsayılan tarayıcıda açılabilmesi,

* enVision Kimlik desteği ile farklı kimliklerinizdeki evraklarınıza ve görevlerinize aynı enVision Mobile Pro oturumundan ulaşılabilmesi,

* Uygulamanın İngilizce veya Türkçe olarak kullanılabilmesi

işlevlerini gerçekleştirebilirsiniz.

* Offline Mod: İnternet erişiminiz olmasa da görevlerinizi tamamlayabilir, internet erişimi sağlandığında tamamladığınız görevlerinizi enVision ile senkronize edebilirsiniz. Offline modda görev tamamlayabilmek için, internet erişiminiz varken görevlerinizi indirmelisiniz.

* Çoklu Domain: enVision'a girişte birden fazla AD domain kullanan kurumların giriş metodu desteklenmektedir.

* enVision Mobile Pro'yu kullanabilmeniz için, kurumsal enVision sisteminiz için enVision Mobile Pro modülünün satın alınmış olması gerekmektedir. Lütfen bu konuda kurumunuzdaki EBYS yöneticinize danışınız.

enVision Mobile uygulaması olarak kişisel verilerin korunması ve gizliliğe ilişkin her türlü yasal  haklarınıza saygı duyuyor ve uygulamamızda geçirdiğiniz süre zarfında sistemin gerektirdiği  her türlü bilişimsel tedbiri sağlamak için çaba sarf ediyoruz.

enVision Mobile uygulaması kullanımınızdan dolayı enVision Mobile'a vereceğiniz kişisel bilgilerinizin toplanma ve kullanma prensipleri aşağıda belirtilmektedir.

Toplanan tüm veriler enVision veri tabanında bulunmaktadır. enVision Mobile kimlik ve diğer kişisel bilgilerinizi birleştirebilir, kontrol edebilir, gerekli gördüğünde tarafınızdan doğrulanmasını talep edebilir.

Kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde para veya başka bir menfaat karşılığında üçüncü şahıslara verilmeyecektir. Ancak e-posta adresiniz, CBKSoft ve grup şirketleri tarafından sağlanan servis ve/veya hizmetlerin bildirilmesi amaçlı olarak kullanılabilecektir.

Bize doğrudan verdiğiniz bilgiler:

enVision'a girerken girdiğiniz kullanıcı adınız, şifreniz ve kurumunuzun enVision URL bilgisi.

QR code işlemi sırasında kullandığınız fotoğraflar.

enVision dökümanlarına eklediğiniz ekler  (fotoğraf ve belgeler).

enVision Mobile bilginiz dahilinde e-imza parolanızı uygulama açık olduğu sürece hatırlar. Bu şifre hiç bir ortama kaydedilmez.

enVision Mobile şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

enVision Mobile yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

mobile.app@cbksoft.com